OGRODZENIA METALOWE

Ogrodzenia metalowe zdobywają coraz większą popularność wśród naszych Klientów zamieszkujących zarówno województwo podlaskie jak i wszystkie inne obszary Polski, na których świadczymy nasze usługi sprzedaży, montażu oraz transportu wspomnianych ogrodzeń. Nieprzecenioną zaletą tego rozwiązania, jest szeroki wybór dopasowanych wariantów produktów, stosunkowo niska cena a co najważniejsze prosty montaż.

Ogrodzenie metalowe - Ramidrew - Podlaskie - 05

OGRODZENIA METALOWE PODLASKIE

Ogrodzenia metalowe dzielimy na przęsłowe i panelowe, metale wykorzystywane do produkcji obu rodzajów to głównie aluminium lub stal. Przęsłowe ogrodzenia są z powodzeniem stosowane by wyznaczać front działki. Ich różnorodność pod względem wzornictwa pozwala spełnić ponadto, nie tylko praktyczną ale też dekoracyjną funkcję. Ogrodzenie panelowe natomiast, to nic innego, jak ażurowa, metalowa siatka, wybierana obecnie do mniej widocznych miejsc.

Oferowane przez nas panele ogrodzeniowe każdorazowo powstają ze stali najwyższej jakości oraz poddane są uprzednio procesowi ocynkowania co sprawia, że są odporne na korozję rdzy oraz niesprzyjające warunki pogodowe takie jak: kwaśny deszcz, śnieg, gwałtowne spadki temperatury.

Ogrodzenie metalowe - Ramidrew - Podlaskie - 03
Ogrodzenie metalowe - Ramidrew - Podlaskie - 04
Ogrodzenie metalowe - Ramidrew - Podlaskie
Ogrodzenie metalowe - Ramidrew - Podlaskie - 06

Oferujemy sprzedaż, montaż oraz transport ogrodzeń metalowych, bram przesuwnych, skrzydłowych i furtek, głównie na województwo podlaskie: Hajnówka, Bielsk Podlaski, Białystok oraz inne. Nadrzędnym celem jaki sobie wyznaczamy, jest aby każdy Klient znalazł ogrodzenie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. W naszej firmie przykładamy wiele starań by przygotowywać każdorazowo kompletną, dopasowaną cenowo ofertę najlepszych, sprawdzonych producentów. Współpracujemy również z wieloma architektami działającymi w województwie podlaskim, którzy chętnie wybierają dla swoich Klientów rozwiązania paneli w klasycznych kolorach, wśród nich czerń oraz antracyt – kolory ponadczasowe oraz praktyczne. Tym samym jesteśmy świadomi obowiązujących trendów we wzornictwie oraz budownictwie i wykwalifikowani w skutecznym doradztwie. Dużą wagę przykładamy do tego by świadczyć kompleksowe usługi, tak by wszystko co potrzebne do zbudowania wokół domu czy firmy eleganckiego ogrodzenia z metalu.

Wyszukiwane frazy, dzięki którym trafili Państwa na naszą ofertę:

ogrodzenia metalowe podlaskie, ogrodzenia panelowe podlaskie, ogrodzenia specjalistyczne przemysłowe, ogrodzenia metalowe posesyjne, nowoczesne bramy, furtki, napędy do bram podlaskie, szlabany, gabiony, balustrady balkonowe, przesłony, kosze gabionowe, słupki bramkowe, obejmy początkowe i narożne, słupy oraz inne elementy potrzebne do montażu ogrodzeń metalowych, deski tarasowe podlaskie, tarcica podlaskie, podłogi drewniane, podbitka drewniana, ogrodzenia metalowe, szalówka malowana, deski malowane podlaskie.

Podbitka / Boazeria

Podbitka / Boazeria

Boazerię drewnianą montujemy na konstrukcji nośnej z drewnianych listew (łat). Konstrukcję nośną tworzymy więc w pierwszej kolejności. W miejscu montażu (ściana, sufit) mocujemy listwy odpowiedniego rozmiaru.

Deski elewacyjne

Deski elewacyjne

Podstawowym produktem wykorzystywanym do aranżacji zewnętrznej bryły budynków są elewacje drewniane. Deski elewacyjne mogą być elementem jedynie dekoracyjnym, ale przy wcześniejszym uwzględnieniu elewacji drewnianej w projekcie mogą służyć jako typowa ściana z pełnym i skutecznym ociepleniem budynku.

Deski tarasowe

Deski tarasowe

Deski tarasowe na eleganckie tarasy drewniane (wiele rodzajów drewna do wyboru) oraz gotowe do dowolnego przycięcia podesty tarasowe.

Deski podłogowe

Deski podłogowe

Deski podłogowe wykonane z gatunków drewna egzotycznego.

Łaty / Legary / Kantówki

Łaty / Legary / Kantówki

Kantówka (inne używane nazwy: krawędziak, legar) czterostronnie strugana produkowana jest głównie z wysuszonego drewna świerkowego. Inne rodzaje drewna (sosna, modrzew, buk, dąb, lipa) dostępne są na specjalne zamówienie.

Deski heblowane

Deski heblowane

Oferujemy Państwu deski heblowane produkowane z najwyższej jakości drewna pochodzącego od sprawdzonych producentów.

Profil Ścienny

Profil Ścienny

Instalacja do podnoszenia elementów prefabrykowanych.

Bramy / Ogrodzenia / Balustrady / Pergole / Wiaty

Bramy / Ogrodzenia / Balustrady / Pergole / Wiaty

Drewno jest trwałym, wytrzymałym, dającym się zastosować na wiele sposobów materiałem, który można stosować uwzględniając indywidualne potrzeby.

Tarcica

Tarcica

Posiadamy również w sprzedaży drewno
tartaczne iglaste, łaty, deski i kantówki impregnowane oraz suszone produkty
oraz liściaste deski obrzynane i nie obrzynane od 20 do 60 mm grubość.

Thermory

Thermory

Thermory to wysokiej klasy deski modyfikowane termicznie. Thermory jest światowym liderem wśród producentów thermo drewna.

Thermo Wood Drewno obrabiane termicznie

Thermo Wood Drewno obrabiane termicznie

Jedną z najnowszych technologii drewna jest poddanie go modyfikacji termicznej. Głównym celem tego procesu jest poprawa własności drewna.

Metpol

Metpol

Oferowane przez METPOL ogrodzenia i bramy od ponad trzydziestu lat cieszą się dużym uznaniem Klientów i posiadają renomę solidnych, trwałych i estetycznie wykonanych, a ich spektrum zastosowań jest bardzo szerokie.

Festool

Festool

Tworzenie narzędzi dla profesjonalistów to jedno. A projektowanie od A do Z wysokiej klasy elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych, które trafią do rąk rzemieślników to coś zupełnie innego.

Eurotec

Eurotec

Firma Eurotec postawiła sobie za cel rozwój produktów, które oferują profesjonalnemu użytkownikowi najwyższy poziom korzyści oraz przewagę innowacyjną.

Koopmans

Koopmans

Przez połączenie klasycznych olejów lnianych i nowoczesnych wysokowartościowych środków wiążących z żywic alkidowych udało się firmie Koopmans stworzyć kombinację, która wykorzystuje zalety obu składników – pozytywne, bo naturalne, właściwości zabezpieczające oleju lnianego oraz zdolność żywic alkidowych do znacznego przyspieszania
czasu schnięcia powłoki.

Rhenocoll

Rhenocoll

RHENOCOLL to kompetentny partner w dziedzinie ochrony drewna wewnątrz i na zewnątrz, ochrony drewnianych elementów budowlanych, okna i drzwi.

Gabiony

Gabiony

Posiadamy w swojej ofercie gabiony do różnego zastosowania. Szczegółowa oferta na naszej podstronie.

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Katalog naszych produktów oraz certyfikaty.