PODŁOGI DREWNIANE

Podłogi drewniane to rozwiązanie prestiżowe, ekologiczne, ponadczasowe i co istotne – praktyczne. Poza walorami estetycznymi drewno jest także izolatorem termicznym, izolatorem akustycznym, dobrym regulatorem wilgotności powietrza, a także materiałem niealergizującym! Na tle innych rozwiązań wyjątkowym walorem drewnianych podłóg jest przede wszystkim trwałość i możliwość wielokrotnego odnawiania. Swoje usługi: sprzedaży oraz montażu podłóg drewnianych świadczymy, w dużej mierze, na terenie województwa podlaskiego i okolic. Zaufali nam Klienci między innymi z Bielska Podlaskiego, Hajnówki i Białegostoku.

Podłogi Drewniane - Ramidrew woj Podlaskie

W ofercie RAMIDREW posiadamy wachlarz najwyższej jakości produktów – począwszy od szerokich desek dębowych oraz jesionowych po deski węższe: 12 cm, 14 cm, 9 cm czy 7 cm parkiety. Głównym kryterium przy wyborze odpowiedniej szerokości deski podłogowej będzie więc przestrzeń jaką Państwo dysponujecie. Przestronne salony, długie halle czy powierzchnie wystawowe idealnie komponują się z szeroką deską, nawet do 45 cm! Szeroki wybór kolorów oraz odcieni dostępnego w naszej firmie asortymentu sprosta oczekiwaniom Klientów poszukujących klasycznych rozwiązań jak i tych zdecydowanych na podłogę wpasowującą się w aktualne trendy wnętrzarskie. Profesjonalnie doradzimy ponadto odpowiedni rodzaj drewnianej podłogi na ogrzewanie podłogowe, do łazienki, do domu oraz firmy, w całości wykonanej z deski litej lub warstwowej o odpowiednim rodzaju wykończenia: lakierami, olejami lub olejowoskami. Większość gotowych desek posiada fazowane krawędzie podkreślające naturalny charakter podłogi drewnianej. Dla tych z Państwa, którzy preferują podłogi gładkie proponujemy deski ostrokrawężne, czyli takie, które po ułożeniu tworzą podłogę gładką, wykończoną zgodnie z preferencjami (lakierem, olejem lub olejowoskiem). Nasze produkty możemy podzielić również ze względu na klasyfikację drewna. Jedni przedkładają podłogę spokojną o prostym układzie usłojenia o czystym, jednolitym charakterze – inni zaś, wybiorą podłogi mocno rustykalne, w których nie brakuje dużych sęków, bogatego usłojenia oraz celowego postarzania desek, poprzez zastosowanie szczotkowania powierzchni. Każdy z tych rodzajów wykończenia ma swoje szczególne zalety a jako eksperci dopasujemy produkt do Państwa indywidualnych potrzeb.

PODŁOGI DREWNIANE PODLASKIE

Oferujemy produkty najwyższej jakości oraz profesjonalne doradztwo. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka spoczywa na nas na każdym etapie pracy z Klientem – od wyboru stylu oraz materiału po estetyczne wykonanie podłogi drewnianej. Dlatego też do każdej realizacji podchodzimy z pasją i zamiłowaniem oraz jasnym ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby użytkowników, gwarantując stuprocentową satysfakcję. W RAMIDREW współpracujemy jedynie z profesjonalnymi i doświadczonymi podlaskimi ekipami parkieciarskimi oraz ekspertami w dziedzinie drewna i parkieciarstwa. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo zarówno podłogi wykonane z drewna lokalnego – podlaskiego głównie dąb i jesion oraz deski podłogowe z gatunków egzotycznych jak: teak, palisander, merbau i inne.

Podłogi Drewniane - Ramidrew woj Podlaskie_3

Podłogi drewniane – Pielęgnacja

Aby drewniana podłoga jak najdłużej zachowywała świeży wygląd wymaga odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do rodzaju w jakim została wykończona. Najlepszym sposobem pielęgnacji drewnianej podłogi jest używanie jedynie profesjonalnych środków czyszczących oraz pielęgnacyjnych. Należy przy tym postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do preparatu. Ważnym jest by nie pozostawiać na drewnie długo zalegającej wody, mając na uwadze fakt, że drewno jest materiałem chłonącym wilgoć. Na uwagę zasługuje również konieczność utrzymywania odpowiedniej wilgotności powietrza w przedziale 45-60% i temperatury ok. 18-22 stopnie Celsjusza, zarówno dla Państwa zdrowia jak i trwałości Państwa podłogi. Gdyby wilgotność powietrza podlegała dużym wahaniom istnieje ryzyko trwałych uszkodzeń: powstawania szczelin, deformacji podłogi a nawet pęknięć w drewnie. Należy na to zwrócić uwagę szczególnie zimą, gdy wilgotność powietrza w pomieszczeniach, ze względu na ogrzewanie spada. Konieczne jest również podklejenie krzeseł i mebli filcowymi podkładkami, które muszą być wymieniane zawsze wtedy gdy ulegną zużyciu. Wielką zaletą posiadania drewnianej podłogi jest możliwość zniwelowania większości uszkodzeń mechanicznych poprzez jej renowację nawet wielokrotnie na przestrzeni czasu.

Podłogi Drewniane - Ramidrew woj Podlaskie_2

PROFIL „O” Podłoga lub „O+C” STROPODŁOGA

Deski podłogowe - Ramidrew-1
Deski podłogowe - Ramidrew-2
 • WYMIARY

  • 27x146mm po złożeniu (138mm)
  • 27x146mm po złożeniu (138mm)
  • 27x146mm po złożeniu (138mm)
  • 27x146mm po złożeniu (138mm)
  • 27x146mm po złożeniu (138mm)

 • DREWNO

  • ŚWIERK
  • ŚWIERK
  • SOSNA
  • ŚWIERK
  • MODRZEW SYBERYJSKI

 • JAKOŚĆ

  • A/B
  • C
  • A/B
  • C
  • A/B

 • PAKOWANIE

  • 4 szt.
  • 4 szt.
  • 4 szt.
  • 4 szt.
  • 4 szt.

 • PALETA

  • 128 szt.
  • 128 szt.
  • 128 szt.
  • 128 szt.
  • 128 szt.

Wysokiej jakości surowce główne 100 %

Profesjonalnie suszone 9 % pakowane do folii

Wysoka dokładność obróbki.

Łatwy montaż, nie wymaga dużych nakładów.

Tradycyjna ciepła, naturalna podłoga ma wielkie znaczenie dla samopoczucia użytkowników.

Podłogi z naturalnego drewna najwyższej jakości SECA Feel Wood

Gotowe powierzchnie, olej naturalny, olej dla alergików, lakier UV.

Najwyższa jakość gotowych powierzchni.

Nowość – podłogi systemowe lite iglaste :

 • a/ Modrzew syberyjski
 • b/ Sosna północna
 • c/ Świerk północny

Nowość – montaż pływający oraz klejenie lub przykręcanie.

Polecamy również na ogrzewanie podłogowe grubości 15 oraz 19mm

Grubości dostępne:

 • a/15mm
 • b/19mm
 • c/ 25mm

Jednakowe długości w paletach

Na zlecenie szczotkowane, postarzane, kolorowe oleje, lakiery

Podłogi systemowe lite liściaste

Dąb, Jesion, Buk, Jawor, Orzech, Merbau

Powierzchnie gotowe lub szlifowane fabrycznie.

Polecamy również na ogrzewanie podłogowe grubości 15mm

Grubości dostępne

 • a/15mm
 • b/ 21mm

Na zlecenie szczotkowanie, postarzanie, kolorowe oleje, lakiery według naszego wzornictwa.

Atrakcyjne ceny w stosunku do jakości .

Magazynowane znaczne ilości -dostępność od ręki + produkcja.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce dowolnych ilości

Pełna certyfikacja, normalizacja europejska na wszystkie wyroby.

Podłogi Feel Wood są stosowane w Europie od 15 lat i odznaczają się niespotykaną jakością, dokładnością oraz wysoką odpornością powierzchni gotowych w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy przedstawicieli handlowych, salony podłóg, firmy budowlane, usługowe oraz klientów indywidualnych

Pełne doradztwo, materiały uzupełniające, prospekty dla przedstawicieli, wzorniki .

Dowolne ilość w dowolne miejsce .

Wystarczy położyć .

Przedstawicielstwa regionalne ceny fabryczne bez względu na ilości.

Podbitka / Boazeria

Podbitka / Boazeria

Boazerię drewnianą montujemy na konstrukcji nośnej z drewnianych listew (łat). Konstrukcję nośną tworzymy więc w pierwszej kolejności. W miejscu montażu (ściana, sufit) mocujemy listwy odpowiedniego rozmiaru.

Deski elewacyjne

Deski elewacyjne

Podstawowym produktem wykorzystywanym do aranżacji zewnętrznej bryły budynków są elewacje drewniane. Deski elewacyjne mogą być elementem jedynie dekoracyjnym…

Deski tarasowe

Deski tarasowe

Deski tarasowe na eleganckie tarasy drewniane (wiele rodzajów drewna do wyboru) oraz gotowe do dowolnego przycięcia podesty tarasowe.

Deski podłogowe

Deski podłogowe

Deski podłogowe wykonane z gatunków drewna egzotycznego.

Łaty, Legary, Kantówki

Łaty, Legary, Kantówki

Kantówka (inne używane nazwy: krawędziak, legar) czterostronnie strugana produkowana jest głównie z wysuszonego drewna świerkowego…

Deski heblowane

Deski heblowane

Oferujemy Państwu deski heblowane produkowane z najwyższej jakości drewna pochodzącego od sprawdzonych producentów.

Profil Ścienny

Profil Ścienny

Instalacja do podnoszenia elementów prefabrykowanych.

Bramy, Ogrodzenia, Balustrady, Pergole, Wiaty

Bramy, Ogrodzenia, Balustrady, Pergole, Wiaty

Drewno jest trwałym, wytrzymałym, dającym się zastosować na wiele sposobów materiałem, który można stosować uwzględniając indywidualne potrzeby…

Tarcica

Tarcica

Posiadamy również w sprzedaży drewno
tartaczne iglaste, łaty, deski i kantówki impregnowane oraz suszone produkty
oraz liściaste deski obrzynane i nie obrzynane od 20 do 60 mm grubość.

Thermory

Thermory

Thermory to wysokiej klasy deski modyfikowane termicznie. Thermory jest światowym liderem wśród producentów thermo drewna.

Thermo Wood Drewno obrabiane termicznie

Thermo Wood Drewno obrabiane termicznie

Jedną z najnowszych technologii drewna jest poddanie go modyfikacji termicznej. Głównym celem tego procesu jest poprawa własności drewna.

Festool

Festool

Tworzenie narzędzi dla profesjonalistów to jedno. A projektowanie od A do Z wysokiej klasy elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych, które trafią do rąk rzemieślników to coś zupełnie innego.

Eurotec

Eurotec

Firma Eurotec postawiła sobie za cel rozwój produktów, które oferują profesjonalnemu użytkownikowi najwyższy poziom korzyści oraz przewagę innowacyjną.

Koopmans

Koopmans

Przez połączenie klasycznych olejów lnianych i nowoczesnych wysokowartościowych środków wiążących z żywic alkidowych udało się firmie Koopmans stworzyć kombinację…

Rhenocoll

Rhenocoll

RHENOCOLL to kompetentny partner w dziedzinie ochrony drewna wewnątrz i na zewnątrz, ochrony drewnianych elementów budowlanych, okna i drzwi.

Gabiony

Gabiony

Posiadamy w swojej ofercie gabiony do różnego zastosowania. Szczegółowa oferta na naszej podstronie.

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Katalog naszych produktów oraz certyfikaty.