Bramy / Ogrodzenia / Balustrady / Pergole / Wiaty

BRAMY OGRODZENIA-Ramidrew

DREWNO W OGRODZIE

Drewno jest trwałym, wytrzymałym, dającym się zastosować na wiele sposobów materiałem, który można stosować uwzględniając indywidualne potrzeby. Dotyczy to przede wszystkim przestrzeni na otwartym powietrzu, gdyż to właśnie ona stwarza różnorodne możliwości jego zastosowania: czy to jako nawierzchnia tarasowa, pergola, ochrona przed hałasem, ochrona własnej prywatności, wiata garażowa, wyposażenie placów zbaw. Drewno sprawia, że każdy ogród i taras wyglądają wyjątkowo. Surowce odnawialne są niezbędnym elementem współczesnej architektury i stylizacji ogrodu.

BRAMY OGRODZENIA-Ramidrew-2
BRAMY OGRODZENIA-Ramidrew-3
BRAMY OGRODZENIA-Ramidrew-4
BRAMY OGRODZENIA-Ramidrew-5

PŁOTY I OCHRONA WŁASNEJ PRYWATNOŚCI

Piękny płot uzupełnia zewnętrzny wygląd ogrodu. Służy nie tylko jak zwykłe ogrodzenie terenu, ale oprócz funkcji dekoracyjnej zapewnia także ochronę prywatności stwarzając tym samym więcej przestrzeni prywatnej. Elewacje budynków z drewnianymi fasadami już od pokoleń bardzo dobrze sprawdzają się na obszarach górskich i wyżynnych Obszar zastosowania modrzewia syberyjskiego znacznie wykracza poza budowę elewacji.

Zamierzasz postawić nowy płot lub odnowić stary, a może chcesz stworzyć w swoim ogrodzie więcej atmosfery prywatności? Służymy Ci pomocą  w Twoich zamiarach i planach, aż po sam montaż.

PODBITKA

Podbitka / Boazeria

DESKI ELEWACYJNE

Deski elewacyjne

DESKI TARASOWE

Deski tarasowe

DESKI PODŁOGOWE

Deski podłogowe

ŁATY LEGARY

Łaty, Legary, Kantówki

DESKI HEBLOWANE

Deski heblowane

PROFIL ŚCIENNY

Profil Ścienny

BRAMY OGRODZENIA

Bramy, Ogrodzenia, Balustrady, Pergole, Wiaty

thermowood-ramidrew

Thermo Wood Drewno obrabiane termicznie

KOOPMANS

Środki do impregnacji drewna

katalog-front

Pliki do pobrania